Все буде Україна!

Устілки для збільшення росту - види, особливості, рекомендації щодо вибору

Автор anya 22.04.2021 0 комментарів
 устілки, збільшення ростуБагато людей невисокого росту хочуть виглядати вище в очах оточуючих. Жінкам вирішити цю проблему простіше – можна носити взуття на підборах. Але якщо цей варіант не підходить, невисокі люди вибирають спеціальні устілки для збільшення росту. Такі аксесуари допомагають стати вищими на кілька сантиметрів. При цьому вироби зручні, непомітні та поєднуються з різним взуттям.
 

Основні види устілок

Виробники взуття аксесуарів випускають широкий асортимент устілок, за допомогою яких можна стати візуально вище. Також ці аксесуари відновлюють поставу і допомагають рівномірно розподіляти навантаження, якщо у людини одна нога коротша за іншу.
Вся продукція класифікується на дві великі групи – моделі на всю стопу та підп'ятники. Збільшення росту з використанням першої категорії аксесуарів підходить для взуття з високим задником, наприклад, чобіт чи черевиків. Підп'ятники, також звані напівустілками, краще поєднуються з кедами, кросівками, туфлями, балетками та іншим невисоким взуттям. 
 
Розмір аксесуарів в залежності від виду та висоти взуттєвої пари:
  • чоботи – устілки висотою 4,5-7,0 см;
  • черевики – вкладки 3,5-4,0 см;
  • кросівки – устілки 2,5-3,0 см;
  • туфлі, кеди – аксесуари 1,5-2,0 см.
 
Устілки для збільшення росту для жінок та чоловіків принципово не відрізняються. Більшість виробів виробники випускають у категорії унісекс. Моделі мають анатомічний і ортопедичний ефект, тому комфортні в повсякденному використанні.
 

Матеріали для виготовлення устілок

Взуттєві аксесуари відрізняються не тільки за висотою та призначенням. Їх випускають із різних матеріалів, що надає готовій продукції певних властивостей та особливостей. Перед тим як купити устілки для збільшення зрозсту, потрібно визначитися з матеріалом виготовлення вкладишів. 
 

Силіконові

Підходять для спортивного та класичного взуття. Мають гарну пружність і еластичність. Силіконові устілки для збільшення росту для чоловіків і для жінок можуть мати збірну конструкцію – складаються з кількох шарів для регулювання висоти. В моделях із силікону зручно ходити і легко доглядати за ними, вони не змінюють свою форму.
стельки, увеличения роста, силиконовын стельки, полустельки устілки, збільшення росту
 

Поліуретанові

Устілка під п'яту для збільшення росту або на всю стопу, виконана з поліуретану, підходить для будь-якого типу взуття. Вкладиші бувають комбінованими із силіконовими вставками та тканинним покриттям. При виборі моделі потрібно віддавати переваги аксесуарам з жорсткішого поліуретану, оскільки м'які вироби дають усадку в середньому на півміліметра.
устілки для збільшення росту, устілки з поліуретануустілки, збільшення зростання
 

ПВХ

Вкладиші для стоп та п'ят із полівінілхлориду – ще один варіант, як збільшити зріст непомітно. Щоб вироби з ПВХ забезпечували амортизаційний ефект, в устілках роблять вставку у вигляді повітряної подушки, а щоб стопа не ковзала, наносять тканинне покриття. Зручні стійкі моделі підходять для закритого взуття.
устілки, збільшення зростання
устілки, збільшення зростання
EVA
Матеріал є піною з ефектом пам'яті. Це найкращий спосіб, для збільшиння росту в домашніх умовах . Анатомічні вкладиші повторюють форму стопи, не піддаються усадці, надають легкий амортизуючий ефект, і дають максимальний комфорт при ходьбі. Деякі моделі містять гіпоалергенний дезодоруючий шар, сітку, що вентилює, і масажну вставку. При використанні виробів з EVA ноги не ковзають і добре провітрюються.
устілки, збільшення ростуустілки, збільшення зростання

Переваги взуттєвих устілок

Обираючи, де купити устілки для збільшення росту, варто віддавати перевагу спеціалізованим магазинам з великим вибором аксесуарів. Це гарантує придбання якісної продукції.
 
Взуттєві устілки мають важливі переваги:
  • непомітно коригують ріст людини;
  • рівномірно розподіляють навантаження на стопи;
  • надають амортизаційний масажний ефект;
  • підтримують склепіння стопи у правильному положенні;
  • знімають навантаження на хребет, коліна, поставу;
  • розвантажують суглоби за рахунок ортопедичної подушки.
 
Устілки забезпечують комфортне носіння взуття під час тривалих прогулянок, занять спортом. Якщо на ногах шпори, мозолі або натоптиші, рекомендується користуватися такими аксесуарами. За допомогою устілок можна одночасно додати кілька сантиметрів до росту і позбавитися різних проблем під час ходьби.