Все буде Україна!

Про нас


Ортопедические силиконовые стельки для обуви купить в Украине


купить стельки в украине


Наша місія – це допомогти всім, хто до нас звертається та покращити якість життя кожного!

Ми знаємо, наскільки важливо здоров'я сьогодні і чого варто бути здоровим. Як мало ми думаємо про здоров'я нашого тіла, коли з ним усе гаразд. Але варто лише однієї деталі в нашому організмі вийти з ладу і це відбивається на нашому самопочутті та настрої. Ми часто не замислюємося, яке це щастя – ходити. Ходити без болю!

Силиконовые стельки для обуви

Цінність нашої компанії – це ти! Ти наш дорогий покупець, який звернувся до нас за допомогою. Ми так стараємось саме для тебе, щодня, щоби твій день був комфортним і здоровим! Щоб придбана пара взуття стала тобі за розміром, нові туфлі не стирали твої стопи в кров, щоб ти займався бігом, але при цьому не перевантажував свої коліна і хребет, щоб геляючи взимку, ти не замерз!

<Спортивные стельки, силиконовые стельки, ортопедические стельки

Мене звуть Анна, я - творець інтернет-магазину аксесуарів для взуття stelki.in.ua.

Сьогодні, я зі своєю командою щодня допомагаємо багатьом людям, які звертаються до нас із різними проблемами, пов'язаними зі стопами та взуттям з усіх точок України.

Все почалося в 2010 році, коли я задумалася над тим, як можна вирішити проблему нескінченного натирання стоп взуттям і яка альтернатива пластиру? У ті роки ми були одні з перших, хто привніс в Україну комфорт і радість від ходьби на підборах та відсутність мозолів та натоптишів на стопах. З тих самих років нашою позицією залишається вкладиш від натирання стоп задником взуття и силіконові подушки під передню частину стопи.

Наше натхнення та найбільша мотивація – ваші теплі та яскраві відгуки про наші устілки, про те, як покращилось ваше життя. Завдяки вам ми щодня стаємо кращими і вдосконалюємося.

купить стельки в украине

Політика нашої компанії – це цінність кожного клієнта та створення міцних стосунків. Ми справді дбаємо про кожного нашого покупця, завжди йдемо назустріч, шукаємо індивідуальний підхід, хоч це не завжди буває просто.

Интернет-магазин аксессуаров для обуви в Украине