Все буде Україна!

Відгуки про магазин

Середня оцінка магазину
5
Усього оцінок: 267
5 264
4 1
3 2
2 0
1 0
Геннадій
07.05.2026
Після замовлення швидко зв"язалися та відправили товар. Продавця рекомендую.
Юлія
26.05.2026
Вкладиші сподобались, трошки підрізала під свої босоніжки і взагалі ідеально вийшло.
Дякую за швидку відправку та якісну комунікацію під час оформлення замовлення :)
Светлана
20.05.2026
Все чудово і швидко)) Товар відмінної якості.
Марія Олегівна
11.12.2025
Дуже швидка доставка, менеджер одразу звʼязалася зі мною і відправили товар у той самий день. До того ж все чудово запаковано у фірмове пакування. Рекомендую!
Наталія Костянтинівна
17.11.2025
Дуже дякую, що пішли на зустріч та відправили якмога раніше!!!..
Татьяна Шмиголь
23.10.2025
Відмінний сервіс та товар!..
Павло Михайлович
07.09.2025
Питань нема. Все чітко. Дякую!..
Ольга Адамівна
22.06.2025
Зв'язалися швидко. Відправили- швидко. Щиро дякую за швидку відправку. Товар якісний...
Ярослав
21.01.2025
Відповідальний продавець..
Татьяна Войтенко
04.11.2024
Очень быстрая доставка просто супер дякую вам..