Все буде Україна!

Як правильно приклеїти вкладиші у взуття? Хитрощі використання вкладишів

Автор anya 27.02.2023 0 комментарів

Вкладиші ефективно допоможуть у ситуаціях, коли взуття натирає. Вони позбавлять ноги від болю, запобігатимуть появі на стопах натертостей та мозолів.

Виготовлені з різних матеріалів (силікону, гелю чи натуральної шкіри) вони мають одне призначення – зменшити біль у ногах та додати комфорту під час ходьби. Такі вироби можна використовувати в будь-якому взутті – шкіряному, зі шкірозамінника, замші, тканини.

Для створення комфорту стопам у взутті, надійного закріплення та тривалого використання вкладишів необхідно правильно приклеїти їх у взуття.

Приклеювати вироби (вкладиші, задники, фіксатори) на клейкій основі слід так:

  • Спочатку очистіть поверхню взуття, до якого плануєте клеїти вкладиш. Висушіть її. Також рекомендуємо знежирити поверхню спиртом. Приклеювати у брудне та запорошене пилом взуття не варто. Виріб буде погано триматися та підвищується ймовірність його відклеювання.
  • Зніміть зі зворотного боку виробу захисну плівку.
  • Далі акуратно приклейте вкладиш на поверхню взуття (чисту та суху!) в області, де натирає. Рівномірно та сильно притисніть.

Все. Вкладиш приклеєний, буде надійно триматися та захищати стопу від натирання.

Увага! Переклеювати виріб на клейкій основі не рекомендується.

На різних поверхнях взуття вкладиші тримаються по-різному. На деяких матеріалах вони приклеїлися «раз і назавжди», а на інших – тримаються погано. Це також залежить від місця приклеювання та інтенсивності навантаження на дане місце під час ходьби.

Якщо при експлуатації виріб на клейкій основі став відклеюватися, то варто спробувати такі хитрощі використання вкладишів:

  • Вимити виріб у воді з милом і висушити природним шляхом клейким шаром догори (обов'язково!). Клейкий шар відновиться і виріб можна буде приклеювати повторно.
  • Якщо ви остаточно визначилися з місцем у взутті, то можна приклеїти виріб клеєм (взуттєвим або суперклеєм). Пари крапель клею (по краях) буде достатньо для надійної фіксації вкладиша у взутті.
  •  Якщо ж виріб ширший (або довший), ніж необхідно у взуття - його легко можна підрізати до потрібних розмірів звичайними ножицями.

 

На нашому сайті ви знайдете широкий вибір вкладишів від натирання стоп. Носіть кожну пару взуття із задоволенням та відчувайте при ходьбі лише комфорт!