Все буде Україна!

Чому неправильно підібране взуття для дітей небезпечне?

Автор anya 05.11.2021 0 комментарів

Популярна фраза "всі травми з дитинства" стосується не лише психологічного здоров'я, а й фізичного передусім! Саме тому варто приділити увагу здоров'ю ваших дітей, адже воно закладається змалку.

Чомусь дуже часто батьки забувають приділити належну увагу стопам. "Ходить прямо - значить все гаразд", але це не завжди так! Дуже важливо не заважати дитячій стопі формуватися правильно, а в ідеалі– допомагати! 

 дитячі устілки

Неправильно підібране взуття може спровокувати такі неприємні захворювання, як вальгусна деформація стопи, варусна деформація стопи, поздовжня плоскостопість, поперечна плоскостопість і так далі.

У цій статті ми даємо кілька простих, але дуже важливих порад, які допоможуть вам, батькам, правильно підходити до вибору взуття для ваших дітей, а також уникнути неприємностей зі здоров'ям у майбутньому.

  • Ні в якому разі не купуйте взуття для дітей «на виріст», в якому вони збираються ходити вже зараз. Дитяче взуття по устілці має відповідати розміру стопи.устілки дитячі на виріст
  • Віддавайте перевагу взуттю з жорсткою підошвою та з невеликою ребристістю (повністю гладка підошва буде слизькою)
  • Взуття має щільно фіксувати стопу, тобто верхня частина теж має бути досить жорсткою. Але не захоплюйтеся сильно, щоб взуття для вашої дитини не перетворилося на «італійський чобіток»
  • Зимове та демісезонне взуття має щільно облягати гомілковостоп, краще вибрати високе взуття.
  • Якщо взуття не ортопедичне, то можна підібрати устілки ортопедичні дитячі , які перекладатимете в різне взуття. Ортопедичні устілки досить жорсткі та добре тримають форму, окремо забезпечують підтримку всієї стопи, а також склепіння.
  • Обов'язково запишіться на прийом до ортопеда, навіть якщо ви не бачите проблем зі стопами у вашої дитини. Професійний лікар зможе помітити схильність до розвитку захворювань на самому початку та допоможе зупинити їх розвиток. Припиняйте вже цю тенденцію, йти до лікаря, коли пізно …

Лікарі рекомендують купувати ортопедичне взуття та устілки дітям до 4-5 років для профілактики деформації стопи.

устілки ортопедичні дитячі

Дотримуючись цих порад ви уникнете таких неприємностей, як підвиртання та вивих стопи, розвиток плоскостопості, травм ніг та інших гидот.

В нашому інтернет-магазині аксесуарів для взуття та стоп ви зможете купити повсякденні устілки, спортивні устілки, а також ортопедичні устілки. Рекомендуємо звернути вашу увагу на ортопедичні устілки, вони високої якості і дуже зручні. Каталог дитячих устілок дивитися за посиланням .

устілки дитячі для прогулянок