Все буде Україна!

Матеріал у спортивних устілках Ortholite

Автор anya 15.12.2015 0 комментарів

Багато спортивних брендів піклуються про якість своєї продукції, приділяють увагу не тільки яскравому та стильному дизайну, але також й довговічності!

За досвідом, комфорт пари взуття залежить на 30% від верхньої частини взуття, на 30% від підошви та на 40% від устілок. Тому дуже важливо, щоб у взутті були справді гарні устілки. Устілки, як гарнітура до телефону. Який би телефон не давав чудовий звук, з дешевою та неякісною гарнітурою звук буде жахливим. Так і з устілками! Яке б у вас не було чудове, стильне, зручне, якісне взуття, з дешевою устілкою ви не отримаєте максимального комфорту!

Удобно в кроссовках со стельками ортолайт

Поклавши якісні устілки в дешеве взуття ви негайно відчуєте покращення! Так само поклавши дешеві устілки у гарне взуття, можна зіпсувати собі день.

Шануючі себе спортивні бренди, такі як Solomon, Puma, New Balance, The North Face, Nike, Vans тощо, давно використовують устілки для свого спортивного взуття з матеріалу Ortholite.

Компанія Ortholite у 1997 році винайшла матеріал для виготовлення устілок за особливою технологією. Матеріал так і отримав свою назву Ortholite.

Ортолайт — це спеціальний матеріал для виготовлення устілок у спортивне взуття, але не виключає використання й для повсякденного взуття. Він виготовлений з пінополіуретану за технологією «відкритих пор».

Така технологія підвищує зносостійкість у рази, в порівнянні зі звичайними устілками з пінополіуретану. Завдяки такій структурі устілка «дихає» та відводить вологу, перешкоджає виникненню грибка та бактерій.

Властивості устілок з матеріалу Ortholite:

 

стельки ортолайт

  • Бактерицидне просочення - не допускає виникнення грибка та неприємних запахів.

  • Відведення вологи від стопи — завдяки технології «відкритих пор».

  • Чаша біля п'яти – така конструкція дає стопі додаткову амортизацію.

Устілки з матеріалу Ortholite випускають різні фірми. Ви можете знайти їх будь-якого кольору, з різними емблемами, але всі вони виконані за однаковою технологією.

Ми пропонуємо звернути увагу на наступні спортивні устілки з матеріала Ortholite:

спортивные стельки1) Устілки для спортивного та міського взуття Oakley.

2) Устілки для спортивного та походного взуття Shape-up.

3) Універсальні устілки для будь-якого взуття Under Armour.

4) Еластичні устілки, які підійдуть для будь-якого взуття Skechers.

5) Устілки для спортивного взуття The North Face.

6) Тришарові устілки для повсякденного та спортивного взуття New Balance.

                                                                                        7) Спортивні устілки Radius.