Все буде Україна!

Як зігрітися цієї зими

Автор anya 22.12.2022 0 комментарів

Зима – це сувора пора року, яку потрібно пережити. Не просто пережити, а пережити, зберігши здоров'я. Особливо складним стає завдання зігрітися та не захворіти взимку 2022-2023 року. Цю зиму кожен мешканець України запам'ятає надовго. Завдання зігріти себе та близьких за відсутності опалення та електрики стає надзавданням, для вирішення якого застосовуються всі доступні методи та способи.

 

Як зігрітися без опалення?

 

Усі ми звикли до наявності опалення взимку. Газове або електричне – воно було нормою і здавалося чимось постійним, таким, що бути відсутнім просто не може.

Виявилося, що нічого постійного таки немає і за причинами, відомими кожному, тепла взимку нас можуть позбавити. І, на жаль, випадки тривалої відсутності центрального опалення у містах уже були.

Дні, проведені у холодних приміщеннях, загрожують появою переохолоджень і застуд, не кажучи вже про час, проведений на морозі та вологості, поза приміщенням.

Для вирішення складного завдання «Як зігрітися цієї зими» підійдуть всі методи та засоби. Загальновідомими є такі:

  • теплий одяг та аксесуари (шапки, шарфи, бафи, рукавиці, термошкарпетки);
  • тепле взуття, щоб зберегти ноги у теплі;
  • термос із гарячим чаєм або гарячою водою.

Маловідомими чи відомими у певних колах рибалок та лижників є вироби та пристосування, які також допомагають зігрітися та зберегти тепло. Це:

  • устілки з підігрівом електричні;
  • устілки зимові;
  • устілки (грілки) для ніг хімічні;
  • грілки хімічні для рук, шиї чи попереку.

 

Ці вироби допоможуть зігрітися не тільки на засніжених вершинах, зимовій рибалці, а й у холодному приміщенні без опалення. Легкі у застосуванні та недорогі, вони є гарним доповненням до широко відомих способів зігрівання.

 

Як зігріти ноги?

 

Комфортне тепле взуття, розміру «не впритул» (а на 1-2 розміри більше), і теплі зимові устілки допоможуть зберегти тепло і не дозволять ногам замерзнути. Додатковими засобами для зігрівання ніг взимку стануть:

1 - Устілки з підігрівом електричні

Устілки з підігрівом стануть порятунком не тільки для рибалок, лижників, людей, які працюють поза приміщеннями, але й для кожного, хто за нинішніх умов позбавлений електрики та опалення. Також, використовуючи зарядку від мережі, вони допоможуть зігрітися в приміщенні при сидячій роботі.

Необхідно лише приєднати устілки до джерела живлення (пауербанку чи мережі) та увімкнути. І за декілька хвилин тепло, яке йде від устілок, почне відчуватися.

Все, що потрібно – це покласти устілки у взуття, протягнути шнур по довжині через штани від устілок до пауербанку, який розміщений у кишені. Час зігрівання залежить від потужності пауербанку та повноти заряду його акумулятора.

Використовувати зігріваючі устілки при роботі від мережі ще простіше. Потрібно приєднати їх до найближчої розетки. Нагрівальна пластина, яка вбудована в устілки, дозволить довго тримати ноги у теплі.

Враховуючи те, що користуватися безперервно устілки електричні з підігрівом немає необхідності, достатньо включати устілки за потребою, і вимикати - коли зігрілися.

2 - Грілки для ніг хімічні у вигляді устілок та напівустілок

Ці незвичайні одноразові устілки стануть порятунком для кожного, хто перебуває в приміщенні, що не опалюється або погано опалюється, у кого поганий кровообіг і постійно мерзнуть ноги. Їхню корисну дію оцінять ті, хто змушений довго перебувати на вулиці та на морозі.

Виріб простий, легкий у використанні, дозволяє швидко зігрітися та зберегти ноги у теплі від 6 до 12 годин. Уникнувши переохолодження організму, Ви отримаєте задоволення від тепла й уникнете можливого захворювання.

Принцип роботи хімічних грілок для ніг:

Просто вийміть устілки з упаковки, добре струсніть та покладіть їх у взуття. Все. Устілки будуть зігрівати Вас вказаний час. Головне – сильно потрусити, щоб якнайбільше кисню потрапило всередину (тим сильніше буде гріти пластина). Розкривати упаковку з устілками слід безпосередньо перед використанням.

Це чудовий засіб для зігрівання ніг у холодну пору року. Простий у використанні та недорогий. З мінусів – хімічні устілки є одноразовими. Наступного разу потрібно використовувати нову упаковку.

 

Як зігріти руки?

 

Теплі рукавиці захистять руки від холоду, а шкіру від обмороження. Додатковими засобами для зігрівання рук взимку стануть:

1 - Грілки для рук хімічні

Як й інші хімічні грілки (для ніг, шиї, попереку) – це чудові та доступні за ціною вироби для зігрівання рук та захисту від переохолодження.

Прості у використанні (потрібно лише добре потрусити їх на свіжому повітрі та вкласти у рукавиці), вони на 8 годин зігріють Ваші руки на морозі у лісі, на рибалці або у холодному приміщенні.

2 - Грілка для рук каталітична

Це маленька кишенькова грілка, яка швидко зігріє як на морозі, так і у будинку без опалення. Компактна та легка, вона стане порятунком для кожного, у кого мерзнуть руки навіть у рукавицях.

Багаторазова, вона працює на очищеному бензині. Легко та швидко заряджається й може бути під рукою, коли захочеться зігрітися.

 

Також у зимовому асортименті нашого магазину є хімічні одноразові грілки для шиї, попереку, живота та інших ділянок тіла. Такі грілки потрібно аналогічним способом добре потрусити та закріпити у потрібному місці для отримання додаткового джерела тепла.

Зігріватися цієї зими потрібно всіма доступними способами. Теплі бафи, термошкарпетки, устілки у взуття звичайні та електричні, грілки хімічні для ніг та рук – нехай усе працює та зігріває вас!